قوانین و مقررات

Tweet about this on TwitterShare on FacebookEmail this to someoneShare on LinkedInShare on Google+

مطالب وبسایت بهداد اوتیسم  به منظور اطلاع رسانی اشخاص حقیقی و حقوقی است که مایل به آشنایی، همکاری، کمک رسانی،  و یا کسب اطلاعات در مورد کودکان اوتیسمی می باشند طراحی گردیده شده است.

بهداد اوتیسم  به جز این مکان  که مشخصات آنها در وبسایت قید شده، شعبه یا دفتر نمایندگی دیگری ندارد.

ثبت نام در این سایت محدودیتی نداشته و رایگان است

 قوانین و قواعدی که ذکر شده ، لازم‌الاجرا هستند.

کاربران باید هنگام ثبت‌نام  در وب‌سایت ، کلمات مناسبی را به عنوان نام کاربری خود انتخاب نمایند.

بهداد اوتیسم براساس قوانین جهوری اسلامی ایران، قوانین جرائم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی مشغول به فعالیت می باشد و کاربران محترم آن موظفند هیچ‌گونه مطالب سیاسی و یا مغایر با شؤونات اخلاقی و مذهبی کشور ایران را در این وب‌سایت قرار ندهند.در صورت اثبات این امر، تبعات این موضوع نیز بر عهده‌ی خود ایشان خواهد بود.

این وب سایت  اطلاعات کاربران را با هیچ مجموعه‌ی دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و اطلاعات کاربران نزد سایت باقی خواهد ماند.

خدمات و محتوياتی که توسط بهداد اوتیسم  تولید و عرضه می‌گردند؛ صرفاً جهت استفاده‌ در این وب‌سایت هستند. هر گونه سوء استفاده از اطلاعات، عکس‌ها، نقشه‌ها، طرح‌ها، لوگو و… از وب‌سایت پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوء استفاده از مطالب این وب‌سایت را ندارد.

ذکر مطالب این وب‌سایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی وب‌سایت بهداد اوتیسم دات کام و لینک به مطلب ذکر شده مجاز است و همچنین در رسانه‌های کاغذی، با کسب اجازه‌ی کتبی از مسؤولان وب‌سایت مجاز می باشد.

استفاده از این وب‌سایت برای مقاصد تجاری، تبلیغات، بازاریابی و نظایر آن ممنوع است.

کاربران سایت می بایست در هنگام ارسال نظرات در وب سايت از کلمات مناسب استفاده نمایند. در صورت مشاهده کلمات رکیک و نامناسب ، اكانت آن كاربر در اولین فرصت حذف خواهد شد و دسترسي وي به تمام قسمت هاي وب سايت قطع خواهد شد.

 


})